• Telefon : 533 391 42 13
  • Pazartesi Hariç : 10:30 - 17:50
  • Adres : Bağlıca Mh. 1249. Sk. B Blok 1-A
Aden Kids Cafe Hakkımızda

Kulübümüz Hakkında

Aden Kids Club, 2019 yılında Ankara Bağlıca’da kurulmuş olup, alanında uzman çocuk gelişim öğretmenleri, yabancı dil öğretmenleri, montessori eğitmenleri, aile danışmanı ve oyun terapisti kadrosuyla, 1-12 yaş arası çocuklarımıza atölye, oyun, etkinlik, yabancı dil, oyun/dil terapisi ve aile danışmanlığı alanında hizmet veren bir çocuk aile kulübüdür.

Her gün her hafta değişen farklı konseptler ve 50’den fazla ana başlığı (300’den fazla alt başlığı) bulunan atölyeler ile çocuklarımızın motor gelişim, sosyal ve duygusal gelişim, bilişsel gelişim ve dil gelişimleri desteklenirken; el becerileri, sanatsal yönleri ve yaratıcılıkları geliştirilmektedir. Grup atölyelerinin yanı sıra birebir şekilde yapılan yabancı dil ve okula destek programlarıyla da çocuklarımızın yabancı dilleri ve eğitim hayatları da desteklenmekte ve geliştirilmektedir.

1500 m2’lik dev alanımızda 3 ayrı atölye katı, 3 ayrı oyun alanı, butik cafe, doğumgünü / özel gün kutlama alanı ve bahçe katı bulunmaktadır. 8 metre tavan yüksekliği, kapalı kapı ve dar alanlarının aksine tamamen açık atölye sistemi, doğal havalandırma, rutin olarak yapılan temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri ile 1500 m2’lik alanımıza rağmen maksimum 10 kişilik gruplar ile butik hizmet anlayışı benimsenmiştir.

Geniş alan ve geniş zaman skalası, hijyenik, sağlıklı ve 1. sınıf ekipman, sınırsız materyal ve birbirinden farklı atölyelerden, yabancı dile; oyun alanlarından, konsept partilere kadar yaptığımız her şey ile en önemli amacımız ve ilkemiz, çocuklarımızın özgürce eğlenerek öğrenmeleridir.

Haberdar Olun :)