• Telefon : 533 391 42 13
  • Pazartesi Hariç : 10:30 - 17:50
  • Adres : Bağlıca Mh. 1249. Sk. B Blok 1-A
Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Aden Kids Club olarak sıkça sorulan sorulara cevap vermeye çalışıyoruz. Her türlü soru ve görüşleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Atölyeler hangi gün ve saat aralığında yapılıyor?

Haftalık programımız salıdan pazara haftanın 6 günü, 11.00-17.30 saatleri arasında gerçekleştirilmektedir.

Atölyeler kimler tarafından düzenleniyor?

Aden Kids Club’ın tüm atölye ve programları tam zamanlı çalışan çocuk gelişim, yabancı dil öğretmenlerimiz ve montessori eğitmenlerimiz tarafından düzenlenmekte ve uygulanmaktadır.

Çocuğumu düzenli olarak getirmek için ne yapmalıyım?

Ailelerimizin büyük bir çoğunluğu çocuklarını kendi belirledikleri bir rutinde düzenli olarak getirmeyi tercih ettikleri için, kendi içinde alternatifleri olan üyelik ve giriş paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

Herhangi bir üyelik paketi almadan da çocuğumu getirebilir miyim?

Önceden rezervasyon yaptırmak kaydıyla, haftalık takvimde yer alan dilediğiniz atölye ya da atölyelere günlük giriş sağlayabilirsiniz.

Üyelik paketi almadan önce atölyelerinizi deneme şansım var mı?

Aden Kids Club olarak, doğrudan bir üyelik paketi almak yerine; sistemimizi, neler yaptığımızı ve en önemlisi çocuklarınızın sevip sevmediklerini, sonrasında belli bir rutinde gelmek isteyip istemediklerini görebilmek ve bizlerin de çocuklarımızın bizim atölye sistemimizden verim alıp alamayacaklarını anlayabilmemiz için, ilk etapta günlük giriş yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Çocuğumu belli bir saat aralığında bırakıp sonrasında alabilir miyim?

Çocuklarımız kulübümüzde vakit geçirdikleri müddetçe yanlarındaki ebeveyn/refakatçilerinin de kulüp bünyesinde bulunması zorunludur.

Çocuğum henüz tuvalet eğitimi almadı, atölyelere katılabilir mi?

Ailelerimiz kulüpte bulundukları için tuvalet eğitimi zorunluluğu yoktur.

Çocuğuma atölyelerde eşlik edebilir miyim ya da çocuğumu bekleyebileceğim bir alan var mı?

Öğretmenlerimiz çocuklarımıza her alanda eşlik ederken, sizler cafe kısmında oturup kamera ile izleyebilir; dilerseniz ya da çocuklarınız sizi yanlarında istedikleri an atölyelere de katılabilirsiniz.

Gelmeden önce yanımızda getirmemiz gereken bir şey var mı?

Gelirken yanınızda yedek kıyafet ve ev ayakkabısı getirebilirsiniz. Özellikle yaz döneminde hijyen açısından oyun alanlarına çorapsız girilmesi mümkün değildir.

Çocuğum henüz konuşamıyor, bu durum sorun yaratır mı?

Çocukların dil gelişiminde diğer çocuklarla etkileşimleri büyük önem arz ettiği ve yaptığımız atölyeler çocuklarımızın dil gelişimini de desteklediği için, böyle bir durum kesinlikle sorun yaratmaz.

Gruplarınız kaç kişilik?

Aden Kids Club grup atölyeleri, 1500 m2’lik alanımıza rağmen maksimum 10 kişiliktir.

Temizlik, hijyen ve Covid-19 önlemleri ile ilgili bilgi alabilir miyim?

Kulübümüz her gün bir anne gözüyle en ince ayrıntısına kadar temizlenmekteyken, 2 farklı şekilde düzenli dezenfeksiyon işlemi uygulanmaktadır. Her atölye giriş çıkışında atölye katı ve kullanılan ekipmanlar temizlenip dezenfekte edilmektedir. 8 metre tavan yüksekliği ve açık atölye sistemi sayesinde, doğal yolla havalandırılan alanlarımız ferahlığı sağlarken, butik hizmet ve sınırlı sayıda kontenjanlı gruplarımız ile de kalabalık ortamlardaki risk oranı en aza indirgenmeye çalışılmıştır. Kulüp çalışanları ve ebeveynlerimizin maske takmaları zorunlu olup, HES KODSUZ GİRİŞ mümkün değildir. Düzenli ateş ölçümü ve sağlık durumu gözlemleri yapılmakta, herhangi bir bulaşıcı hastalık taşıyan/ihtimali bulunan çocuklarımız ve ebeveynlerimiz ancak iyileştikten sonra kulübümüze kabul edilmektedir.

Üyelik paketimi herhangi bir sebeple dondurabilir ya da sonraki zamana aktarabilir miyim?

Seçtiğiniz üyelik paketini belirlenen süresi içinde kullanmanız zorunlu olup; 3, 6 ve 12 aylık üyelik paketlerinde dondurma hakkınız bulunmaktadır.

Kardeş indirimi var mı?

Üyelik paketlerinde yüzde yirmi kardeş indirimi mevcut olup, giriş paketlerimizi kardeşler arasında kullanabilirsiniz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Ödemelerinizi nakit, kredi kartı ya da eft/havale yoluyla yapabilirsiniz.

Üyelik yaptırmadan önce detaylı bilgi almak için ne yapmalıyım?

Bize iletişim numaralarımızdan, sosyal medya hesaplarımızdan ya da internet sitemizden online olarak ulaşabilir; dilerseniz kulübümüze gelerek yetkililerimizden de detaylı bilgi alabilirsiniz.

Haberdar Olun :)